Oczyszczanie powietrza dla szpitali - cena, opinie

Zanieczyszczone powietrze w szpitalach stwarza ogromne niebezpieczeństwo zarówno dla personelu szpitala, jak i dla pacjentów. Osobom z niską odpornością kontakt ze szkodliwymi drobnoustrojami skutecznie utrudnia leczenie i może być zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia. Aby zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa epidemiologicznego w placówkach medycznych, należy skorzystać z innowacyjnej technologii oczyszczania powietrza w szpitalach przeprowadzonej przez certyfikowaną firmę ActivTek. Ta nowoczesna metoda eliminuje wirusy, bakterie, grzyby, alergeny, lotne związki organiczne oraz nieprzyjemne zapachy.
Oczyszczacze powietrza dla szpitali
czyste powietrze w szpitalu

Oczyszczacze powietrza dla szpitali od activtekmedica.pl - dlaczego warto?

Technologia ActivePure® RCI, którą firma wykorzystuje w swoich instalacjach, oparta jest na procesie promieniowej jonizacji katalitycznej. To jedyna na świecie aktywna technologia, pozwalająca na utrzymanie czystości mikrobiologicznej w powietrzu oraz na powierzchniach. Jej przełomowość polega na tym, że może działać w obecności ludzi. Liczne badania laboratoryjne i kliniczne potwierdzają skuteczność tej metody, a o jej bezpieczeństwie świadczy certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Żywności Leków (FDA). To najlepszy sposób na zapewnienie komfortu pracy lekarzom oraz zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów.

Oczyszczanie powietrza  z zanieczyszczeń dla szpitali

Ogromną zaletą wykorzystania tej technologii jest jej atrakcyjna cena, która prezentuje się w niezwykle adekwatny sposób w stosunku do jakości, jaką proponuje. Badania pokazują, że w większości przypadków szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje zostały wyeliminowane w 99%. Dobrej jakości powietrze w placówkach służby zdrowia powinno być priorytetem ze względu na chęć zapewnienia pacjentom jak najlepszych warunków w trakcie rekonwalescencji. Doskonałym sposobem na wypełnienie tego obowiązku jest skorzystanie z usługi oczyszczania powietrza oferowanej przez innowacyjne przedsiębiorstwo ActivTek.

Oczyszczacze powietrza dla szpitali od Activ Tek Medica

Skuteczność oczyszczania powietrza z użyciem technologii ActivePure® RCI potwierdzają nie tylko badania i certyfikaty, ale także liczne pozytywne opinie lekarzy, pracowników placówek medycznych oraz samych pacjentów. Osoby chore wskazują, że w miejscach, gdzie została zamontowana innowacyjna instalacja, w powietrzu nie unoszą się nieprzyjemne zapachy, a odpoczynek w szpitalnym łóżku staje się przyjemniejszy. Szczególnie ogromną różnicę zauważają osoby cierpiące na dolegliwości ze strony układu oddechowego. Co więcej, lekarze zwracają uwagę, że oczyszczone powietrze znacznie poprawia warunki, w których pracują, co przekłada się na ich produktywność.